• aktroll. aktroll. aktroll.
  • yazar olanın altına elbette circle jerk tarikatı bir npc gidip altına aktroll yazmış. kendisine de bir kaç defa yazılmış tabii...

bunu diyen tipler de %59 ile seçim kazanacaklarını sanıyordu bir de, hala siyasi iftira atmaktan çekinmiyorlar.

olm gidip pironuzun sandığına sahip çıksanıza amk burada boş yapacağınıza. ha hodor diyorduk; kendisine bir adet

(bkz: based and redpilled) hediye ediyorum. gönlünce kullansın, severek takip ediyoruz.
  • görsel
    dahiyane
  • sözlükte yazar olanı için entry giriyorum.

provokatörün önde gidenidir. ilk olarak liberalliğe soyunmuş, sonra gidip muhafazakarlığa geçis yapmış.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • herkese midwit diyen midwit.

avusturyan ekonomi okulu denen, pratik geçersizliği komünizmle aynı kesinlikte ispatlanmış ekonomi doktrinini evrensel gerçeklikmişçesine savunmasından nasıl ama ve ahraz olduğu belli.
  • aktroll. bunlar mesailerinde entry girdikleri için hemen yan masasındaki çalışma arkadaşı trolleri de kendi için destek entryleri girmesi için telkinde bulunduğu belli bir meczup.
  • boş adam.
  • bana komedyen demiş. insanları güldürmeyi seven bir insan olduğum için doğru demiş. ancak kendisine cevaben yazdığım ve kıvırmasına atıfta bulunarak kullandığım kelimenin hakaret olduğunu iddia ederek yanıtımı sildirmiş. liberallerin eleştiri ve ifade özgürlüğünü savunuyormuş gibi görünüp aslında burjuva baskıcılığının temsilcileri olduğunu gösteren sayısız örnekten biridir bu durum. ben bana yazdıklarını sildirmeyeceğim çünkü kendisi gibi hazımsızlık sorunu yaşamıyorum.

sırf bu tiplerin varlığına bakarak bile ülkemizin nasıl ve neden bu durumda olduğunu kolayca kavrayabilirsiniz.

(bkz: türkiye'nin iq ortalaması)

misesci sahte bilim taraftarlarının zeka ve mantık durumunu açıklayan ve yorumu okuyucuya bırakan bir görsel:
    görsel

bilgisi yetmiyor diye doğruyu ifade eden bilgiyi paylaşan insanları engellemek ve yazılan hakikati sildirmek gerçekleri değiştirmeyecektir.
    (bkz: mises lies about calculation of value/#119818571)
  • sözlüğün komedi kralını tekrardan başlığı altında ağırlayan yazar. hayret edilesi bir şekilde bu sefer sözlük kuralları içerisinde yazmayı becerebilmiş. ilginç bir durum zira ben bunlar eğitilmezdir sanıyordum. yalnız liberal olduğumu, eleştiri ve ifade özgürlüğünü savunduğumu söylemesi ilginç, zira nickime tıklayıp 10 saniye kaydıran ne illiberal herif der diye düşünüyorum. sanıyorum solcuların ad hominem ekolü profil fotoğrafı üzerinden ad hominem yapmaya kadar gitti. yarın profil resmime batman koysam herhalde gelip gotham'da şu şu yapılırken neredeydin diyecekler. kaldı ki liberal olsam dahi açıkça komünist olan birisine liberal özgürlüklerin verilmesini isteyecek kadar enayi olmazdım o da ayrı konu.

neyse, linkini verdiği komedi skecine ise yorum yapmayacağım, devri kapanmış alfa varyantı solcularla uğraşacak vaktim yok. önemli şeyler değil bunlar zira artık tehlike teşkil etmiyor. ki teşkil etse dahi misesian calculation problem'i çürüttüğünü iddia edip kanıt olarak sscb'nin patates üretiminde dünya lideri olmasını gösterecek tıynette bir adama ne cevap verilebilir bilemiyorum. ben kendi nick altında da yazdığım üzere krasnoya'yı bir komedyen olarak görüyorum ve ciddi olduğuna inanmak istemiyorum zira aksi kanımı donduruyor. bir nevi five stages of grief stage 1.
  • insanoğlu ne kadar özgürse de bir o kadar kaderinin esiri bunu gösteren bir karakter hodor aynı zamanda.
    böyle bir karakterle zaman yolculuğu temasını da işleyebilmiş yazar evreninde. mümkünse eğer değişmiş bir şimdide olabiliriz çoktan. belki hodor kadar olmasa da hodor gibi etkilenmişler de olabilir.
hesabın var mı? giriş yap